Koncepcyjny projekt wnętrza

Dla poszukujących pomysłu na swoje wnętrze

PROJEKT KONCEPCYJNY

Dowolna lokalizacja – online

Nie masz pomysłu na wnętrze i zależy Ci na wydobyciu jego potencjału?

Wiesz, że poradzisz sobie z realizacją projektu, jednak brakuje Ci koncepcji?

Zależy Ci na wizji projektanta, z możliwością wygodnego kontaktu online?

 

Jeśli tak, to wariant projektu „KONCEPCYJNY” będzie dla Ciebie najlepszy!

Co zawiera projekt koncepcyjny?

Układ funkcjonalny

interior, sketch, design-1753743.jpg

Układy funkcjonalne to rysunki przedstawiające pomysł na aranżację przestrzeni, uwzględniające ustawienie mebli i reszty wyposażenia. Przeważnie tworzę układy w kilku wersjach – zwykle 1-3, zależnie od potencjału danej przestrzeni.

Co mnie wyróżnia?  Od początku pracuję na modelu przestrzennym – rozumiem, że czasem trudno wyobrazić sobie aranżacje oglądając jedynie „płaskie” rysunki, dlatego oprócz standardowych widoków „z góry” ja mogę pokazać Ci potencjał Twojego wnętrza na modelu 3D. Omówimy wszystkie wady i zalety danych aranżacji – aby upewnić Cię w wyborze najlepszego układu.

Wizualizacje

To najbardziej wyczekiwany element, którego zadaniem jest pokazanie projektu, do złudzenia przypominając fotografię. Powstaje kilka ujęć danego pomieszczenia – w zależności od jego potencjału.

Lista materiałów

Jednym z bardziej istotnych elementów projektu jest szczegółowa lista materiałów. Jest ona niezbędna, aby zrealizować projekt zgodnie z wyznaczonymi założeniami. To dokument, zawierający spis wyposażenia oraz materiałów użytych w wizualizacji, z informacją gdzie dany element można kupić, a także jego orientacyjną ilość oraz cenę. 

Co ważne, wstępna lista materiałów i wyposażenia powstaje już na etapie tworzenia wizualizacji. Dzięki temu zapanowanie nad budżetem jest o wiele łatwiejsze i od samego początku wiemy, czy dane wnętrze będzie ze względów finansowych możliwe do zrealizowania.

business, calculator, calculation-861325.jpg

Pozostałe warianty projektowe znajdziesz tutaj.

Interesuje Cię inny zakres projektu? Zapytaj, mogę przygotować ofertę dopasowaną idealnie do Twoich potrzeb.