Projektant wnętrz Kraków

...i nie tylko!

Więcej o pracowni projektowej

Pracownia projektowa DOBRA PERSPEKTYWA specjalizuje się w projektach wnętrz mieszkalnych – zarówno niewielkich mieszkań, dużych domów, ale też pojedynczych pomieszczeń.

To miejsce powstałe z pasji do projektowania wnętrz – piękna, ergonomii, funkcjonalności. W kwestii takiej jak architekt wnętrz Kraków może liczyć na profesjonalne wsparcie! 😉

Dobra perspektywa Twojego wnętrza

Dom to dla każdego z nas miejsce najważniejsze i najcenniejsze. To tam spędzamy najwięcej czasu. Tam często mają miejsce najważniejsze dla nas momenty. Wkładamy w niego oszczędności życia oraz swoje serce i chcemy, aby dobrze się prezentował oraz był podziwiany przez naszych gości. Jednak co najważniejsze… my sami chcemy czuć się w nim dobrze!

Zakup nowego lokum, a następnie jego aranżacji lub remont domu – to zawsze bardzo ważna zmiana w naszym życiu, ale też moment trudny i niekiedy stresujący. Ja jestem tutaj dla Ciebie – by w tym ważnym momencie wesprzeć Cię swoimi pomysłami i wiedzą, uchronić przed popełnieniem kosztownych błędów i złych decyzji, aby ta zmiana była dla Ciebie…dobrą perspektywą!

projektant wnętrz Kraków Katarzyna Materniak

Katarzyna Materniak

Od zawsze pasjonuje mnie przestrzeń. Ścisły, inżynierski umysł i artystyczna dusza kiedyś wydawały mi się dziwnym połączeniem. Teraz wiem, że to idealny zestaw cech architekta wnętrz. 

W swoich projektach zawsze staram się znaleźć rozwiązania takie, które będą idealnie dopasowane do możliwości projektowanych wnętrz oraz najlepsze dla ich mieszkańców.  Lubię, gdy wnętrze odzwierciedla charakter osób, które w nim mieszkają, jest odpowiedzią na ich potrzeby oraz ma indywidualny charakter.

Zakładając moją pracownię projektową chciałam mieć swój udział w uczynieniu tak ważnych miejsc, jakimi są nasze domy i mieszkania – lepszymi. Pięknymi. Wygodnymi. Bezpiecznymi. Takimi, w których ich mieszkańcy będą czuli się dobrze, które są idealnie dopasowane do ich potrzeb, a przy tym piękne. To jak mieszkamy i czym się otaczamy, wpływa na nasze samopoczucie.

Jako zawodowy projektant wnętrz Kraków uważam za idealne miejsce do życia i czerpania inspiracji, dlatego to w tym miejscu znajduje się pracownia. Niezależnie od tego, czy szukasz architekta wnętrz w Krakowie, czy w innym miejscu, DOBRA PERSPEKTYWA to właściwy wybór. Projekty powstają także zdalnie – niezależnie od lokalizacji inwestycji.

Oferta: