Delikatna sypialnia z różem

Projektowane wnętrze: sypialnia na poddaszu
Metraż: 13,1 m2
Lokalizacja: Borek
Rok: 2021
Jasna sypialnia w nowoczesnym stylu z akcentem pudrowego różu
Miało być:
✔️ jasne drewno,
✔️ pudrowy róż,
✔️ szarość
✔️ złote akcenty.
A do tego oczywiście – jak w sypialni być powinno – przytulnie i wygodnie. Nie obyło się bez drobnych przeróbek instalacji elektrycznej, ale czego nie robi się dla podwyższenia komfortu i funkcjonalności? 😉
Swoje miejsce znalazła tutaj toaletka, płytka asymetryczna zabudowa TV z lamelami i oczywiście – najważniejszy element, czyli ogromne łóżko o szerokości 200 cm z welurowym zagłówkiem od Scandicsofa. Lustrzane drzwi przesuwne skrywają garderobę. Znalazło się też miejsce na otwarte półki we wnęce.
Baza kolorystyczna – czyli szarości i dąb w jasnym odcieniu – jest uniwersalna i ponadczasowa, złote i czarne akcenty dodają jej charakteru. Róż ją idealnie dopełnia, na pewno będzie też optymistycznie nastrajał na nowy dzień , a do tego jest modnym dodatkiem. Gdyby jednak się znudził, łatwo będzie go zastąpić innym kolorem. Na podłodze znalazły się panele z motywem jodełki francuskiej od EGGER Group.
Muszę też wspomnieć, że praktycznie od razu udało mi się trafić w gusta wymagających inwestorów i wprowadzona była tylko jedna zmiana w stosunku do pierwotnej propozycji.
Jestem przekonana, że wypoczynek w takiej sypialni będzie fantastyczny, a jej użytkownicy będą się budzić z DOBRĄ PERSPEKTYWĄ na każdy dzień! 😎